سفر به چین برای هر فردی دارای جذابیت های خاص خود است. در چین مراکز گردشگری فراون، انتخاب های مناسبی را در اختیار مسافران تور چین قرار می دهد، برای این سفر اخذ ویزای چین جزء ارکان اصلی سفر است. از دیگر پارامترهای اصلی سفر به چین انتخاب تور مناسب مانند تور پکن یا سایر تورها به همراه محل اقامت مناسب است. در این متن یکی از هتل های پکن را معرفی خواهیم کرد.

هتل پنینسالا واقع در شهر پکن یکی از اقامتگاه های مجلل و لوکس شهر پکن است. این هتل با دارا بودن ۵۲۵ اتاق و سوئیت شامل اتاق های استاندارد، اتاق های خانوادگی، سوئیت های VIP، سوئیت های برای افراد دارای نیازمندی های خاص است. این هتل از موقعیت جغرافیایی مناسبی برخوردار است به گونه ای که دسترسی به مراکز دیدنی شهر پکن به آسانی از این هتل امکان پذیر است.

هتل پنینسالا پکن

tourana ir

در این هتل امکانات و خدمات مناسبی ارائه می شود که در زیر به آن ها اشاره می شود:

خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، خشکشویی،سرویس نگهداری کودکان، ماساژ، سونا، مرکز سلامت و آبگرم، استخر سر پوشیده، اتاق و امکانات برای معلولین، سوئیت مخصوص تازه عروس، مرکز بدنسازی، صبحانه در اتاق، اتو کشی، صرافی، فروشگاه هدایا و سوغات، خدمات کفش و واکس، خدمات تورها، فکس و کپی، مرکز تجارت، دستگاه خودپرداز، خدمات تهیه بلیط، کرایه اتومبیل، امکانات اتاق VIP، رستوران، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، اتاقهای پاک و بدون سیگار، پذیرش و تحویل سریع، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، فروشگاه در هتل، تهویه، بار، اتاقهای ضد صدا و … .

هتل پنینسالا پکن

tourana ir2

هتل پنینسالا پکن

tourana ir3