یکی از شلوغ ترین شهرهای چین را می توان پایتخت این کشور، پکن دانست. ویزای چین نیز یکی از پر طرفدارترین ویزاها است که به دلیل کثرت مسافرت ها به این کشور کهن انجام می شود. مسافران چین در کنار تجارت می توانند سیاحت را در برنامه خود بگنجانند و از نقاط دیدنی این شهر زیبا دیدن کنند. در این متن یکی از اقامتگاه های پکن را جهت آشنایی مسافران تور چین و  تور پکن معرفی می کنیم.

هتل سمرست ژونگ گوانکان پکن یکی از هتل های زیبای پکن است. این هتل زیبا با ۳۳۰ اتاق استاندارد، خانوادگی، سوئیت های VIP، سوئیت برای معلولان و سوئیت های فوق لوکس سالانه پذیرای مسافران زیادی از سراسر نقاط دنیا است. کلیه اتاق ها و سوئیت های این هتل تمیز و راحت هستند که با چشم اندازی رو به شهر اقامتی راحت را برای مسافران خود به ارمغان می آورند.

هتل سمرست ژونگ گوانکان پکن

tourana ir

در این هتل خدمات مورد نساز مسافران توسط افرادی با تجربه و آموزش دیده ارائه می شود. همچنین امکانات این هتل مکمل این خدمات خرفه ای است. در زیر به پاره ای از این امکانات و خدمات اشاره می شود:

پذیرش شبانه روزی، آسانسور، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، تهویه، گرمایش و سرمایش عالی، سونا، استخر سرپوشیده، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، خشکشویی، خدمات تورها، مرکز تجارت مرکز بدنسازی، زمین بازی کودکان، سرویس نگهداری کودکان و … .

هتل سمرست ژونگ گوانکان پکن

tourana ir2

هتل سمرست ژونگ گوانکان پکن

 tourana ir3