زیبایی های چین را می توان بی شمار دانست. این کشور کهن و پهناور با دارا بودن چندین مرکز مهم گرشگری، سالانه پذیرای مسافران زیادی است. یکی از مهمترین مراکز گردشگری در چین، پایتخت آن، پکن است. این شهر بسیار زیبا را می توان یکی از دلایل پرطرفدار بودن ویزای چین دانست. در این متن به معرفی یکی از هتل های پکن می پردازیم به این امید که مورد پسند مسافران تور پکن قرار گیرد.

هتل هارمونی پکن یکی از هتل های زیبا و پرمسافر پکن است. این هتل دارای ۱۲۲ اتاق و سوئیت (شامل اتاق های استاندارد، خانوادگی، دبل، کانکت روم، سوئیت مخصوص عروس و دامادهای جوان و سوئیت VIP) می باشد. همچنین این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد که باعث دسترسی آسان و ساده به وسایل نقلیه عمومی و تواما به مراکز گردشگری مهم می شوند.

هتل هارمونی پکن

harmony hotel beijing tourana ir

امکانات و خدمات هتل هارمونی پکن را می توان مناسب توصیف کرد. این امکانات و خدمات در لیست زیر آمده است:

رستوران، پذیرش شبانه روزی، اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور، پذیرش و تحویل سریع، گاوصندوق، تهویه، بار، محل عبادت، ماساژ، سونا، اتاق و امکانات برای معلولین، کرایه دوچرخه، خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، خشکشویی، صرافی، خدمات تورها، فکس و کپی، مرکز تجارت، خدمات تهیه بلیط، کرایه اتومبیل، امکانات اتاق VIPو … .

هتل هارمونی پکن

harmony hotel beijing tourana ir2

هتل هارمونی پکن

harmony hotel beijing tourana ir3