وقتی ویزای چین را اخذ می نمایید مقاصد بسیاری را می توان برای سفر برگزید. یکی از این مقاصد احتمالی شانگهای است. این شهر زیبا با جذابیت های بسیار سالانه مسافران زیادی را در قالب تور شانگهای به خود جلب می کند. در متن جاری یکی از هتل های این شهر را معرفی خواهیم کرد.

هتل هاوارد جانسون آل سوئیتز یکی از هتل های چین است که در شانگهای واقع شده است. این هتل ۵ ستاره و بسیار مجلل با داشتن ۴۳۰ اتاق و سوئیت استاندارد، خانوادگیف کانکت، سوئیت VIP، سوئیت مخصوص افراد با نیازمندی های خاص و همچنین سوئیت های بسیار زیبای مخصوص تازه عروس و دامادها مسافران خود را با هر سلیقه ای راضی نگه داشته و اقامت مناسب و صد البته خاطره خوبی را برای آن ها می سازد و از این رو یکی از انتخاب های مسافران تور چین و همچنین تور شانگهای است.

تور چین در هتل هاوارد جانسون آل سوئیتز شانگهای

Howard Johnson All Suites Shanghai tourana ir

هتل هاوارد جانسون آل سوئیتز شانگهای همانند سایر هتل های شانگهای مانند هتل اورسانشاین شانگهای دارای محیطی فوق العاده و همچنین خدمات و امکانات بسیار مناسبی است. در زیر به لیستی از این خدمات و امکانات اشاره می کنیم:

صرافی، فروشگاه هدایا و سوغات، خدمات تورها، مرکز تجارت، رستوران با منوی فوق العاده شامل غذاهای چینی و همچنین غذاهای بین المللی، پذیرش شبانه روزی، اتاقهای پاک و بدون سیگار، گاوصندوق، تهویه، بار، باغ بسیار مجلل هتل، گرمایش، اتو و میز اتو، مینی بار، تلویزیون صفحه تخت به همراه گیرنده ماهواره، تلفن، مرکز سلامت و آبگرم، اتاق و امکانات برای معلولین، مرکز بدنسازی، خانه داری، لباسشویی، خشکشویی، اتو کشی، اینترنت پر سرعت و …

تور چین در هتل هاوارد جانسون آل سوئیتز شانگهای

Howard Johnson All Suites Shanghai tourana ir2

تور چین در هتل هاوارد جانسون آل سوئیتز شانگهای

Howard Johnson All Suites Shanghai tourana ir3