از جمله شهرهای چین که بسیاری از مسافران به دلیل دیدن آن ویزای چین را اخذ می کنند، شهر شانگهای است. این شهر یکی از مهمترین شهرهای توریستی چین است که سالانه مسافران بسیاری را پذیرا است از این رو در متن جاری به معرفی یکی از هتل های چین در این شهر می پردازیم.

هتل کورتیارد بای ماریوت شانگهای ژوجیاهوی یکی از هتل های زیبای شانگهای است. این هتل خوش طراحی و دلنشین دارای ۳۵۸ اتاق و سوئیت شامل استاندارد، مخصوص عروس و داماد، کانکت و اتاق های VIP می باشد. موقعیت این هتل به گونه ای است که دسترسی به فرودگاه و بازار و همچنین نمایشگاه های مهم شهر شانگهای در کمترین زمان امکان پذیر است و از این رو محبوب مسافران تور چین و تور شانگهای است.

تور چین در هتل کورتیارد بای ماریوت شانگهای ژوجیاهوی

courtyard-by-marriott-shanghai-xujiahui tourana ir

امکانات و خدمات هتل کورتیارد بای ماریوت شانگهای ژوجیاهوی همانند جی جی اینس، شانگهای اکسپو پارک پوسان رود در زمره امکانات تاپ و عالی است. در زیر به نمونه هایی از این امکانات و خدمات اشاره می شود:

میز بیلیارد، سیبل دارت ، خانه داری، لباسشویی، خشکشویی، صبحانه در اتاق، اتو کشی، صرافی، خدمات کفش و واکس، خدمات تورها، فکس و کپی، مرکز تجارت، دستگاه خودپرداز، خدمات تهیه بلیط، کرایه اتومبیل، استخر سر پوشیده، اتاق و امکانات برای معلولین، تنیس، مرکز بدنسازی، اسب سواری، اسکی، رستوران، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، فروشگاه در هتل، تهویه، محل مخصوص کشیدن سیگار، بار، گرمایش و سرمایش مطبوع و … .

تور چین در هتل کورتیارد بای ماریوت شانگهای ژوجیاهوی

courtyard-by-marriott-shanghai-xujiahui tourana ir2

تور چین در هتل کورتیارد بای ماریوت شانگهای ژوجیاهوی

courtyard-by-marriott-shanghai-xujiahui tourana ir3

تور چین در هتل کورتیارد بای ماریوت شانگهای ژوجیاهوی

courtyard-by-marriott-shanghai-xujiahui tourana ir4