سفر به چین با اقامت در هتلی لوکس می تواند به یکی از خاطرات ماندگار هر فردی تبدیل شود و گرفتن ویزای چین برای تور چین را موجه کند. در چین هتل های زیادی وجود دارد که در این متن یکی از هتل های پکن را مورد بررسی قرار می دهیم.

هتل کینگ پارکویو پکن یکی از هتل های زیبای پکن است. این هتل با دارا بودن۱۶۲ اتاق پذیرای مهمانان است اتاق هایی که زیبا با دکوراسیونی شیک و همچنین محیزی آرام و پاک سالانه پذیرای مسافرانی از سراسر دنیا است. این هتل در موقعیت مناسبی قرار گرفته که می تواند دسترسی آسانی را به مهمانانش جهت رسیدن به مراکز دیدنی کن به ارمغان بیاورد.

هتل کینگ پارکویو پکن

tourana ir

در این هتل امکانات مناسبی ارائه می شود که در زیر لیست ان ها ارائه می شود.

ماساژ ، حمام ترکی ، زمین بازی مخصوص کودکان، فروشگاه های متعدد ، اتاق جلسه کاملا مجهز ، کتابخانه ، باغ ، دوچرخه به میهمانان ، اتاق و امکانات برای معلولین، دوچرخه سواری، کرایه دوچرخه، خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، خشکشویی، اتو کشی، فروشگاه هدایا و سوغات، خدمات کفش و واکس، بسته های نهار، خدمات تورها، فکس و کپی، مرکز تجارت، دستگاه خودپرداز، خدمات تهیه بلیط، کرایه اتومبیل، امکانات اتاق VIP، رستوران، پذیرش شبانه روزی، بالکن، اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور، پذیرش و تحویل سریع، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، فروشگاه در هتل، تهویه، محل مخصوص کشیدن سیگار، بار، باغ، اتاقهای ضد صدا، گرمایش، کتابخانه و … .

هتل کینگ پارکویو پکن

tourana ir2

هتل کینگ پارکویو پکن

tourana ir3