بندر شانگهای را می توان یکی از شلوغ ترین و درعین حال با نظم ترین شهرهای چین دانست. این شهر زیبا و جذاب سالانه افراد بسیاری را مجاب به اخذ ویزای چین جهت دیدن چین و همچنین این بندر زیبا میکند و سالانه مهمانان بسیاری را در قالب تور شانگهای در خود پذیرا است. به سبب این اهمیت در این متن به معرفی یکی از هتل های چین واقع در شانگهای می پردازیم.

هتل رگال جینفنگ شانگهای یکی از هتل های شانگهای است. این هتل دارای ۳۸۰ اتاق می باشد. که از اتاق های استاندارد تا سوئیت های مخصوص عروس و دامادهای جوان را در لیست اتاق های انتخابی خود دارد. اتاق های فوق العاده تمیز و آرام با شیشه های دوجداره آسایش و راحتی را برای مسافران خود فراهم می کند. از دیگر هتل های شانگهای علاوه بر این هتل میتوان از هتل رنایسانس شانگهای یا گاردن (یایان) شانگهای نیز نام برد.

تور چین در هتل رگال جینفنگ شانگهای

Regal Jinfeng Hotel tourana ir

امکانات و خدمات لوکس هتل رگال جینفنگ شانگهای هم دلیل دیگری است که مهمانان و مسافران تور شانگهای که در این هتل اقامت دارند، لحظات خوبی را در این هتل سپری کنند. امکنات و خدماتی مانند: پذیرش ۲۴ ساعته، روم سرویس فول تایم، فروشگاه، صرافی ، اتاق جلسه، آرایشگاه، ماساژ ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی و بخار سرویس نگهداری کودکان، کاریوکی، اتاق و امکانات برای معلولین، سوئیت مخصوص تازه عروس، رستوران، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور، پذیرش و تحویل سریع، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، فروشگاه در هتل، تهویه، بار، اتاقهای ضد صدا، گرمایش، امکانات باربیکیو، رستوران، بوفه، مرکز بدنسازی، خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، ترانسفر فرودگاه، لباسشویی، خشکشویی، آرایشگاه، اتو کشی، صرافی، فروشگاه هدایا و سوغات، خدمات کفش و واکس، بسته های نهار، خدمات تورها، فکس و کپی، مرکز تجارت، خدمات تهیه بلیط، سرویس مستخدم، امکانات اتاق VIPو …

تور چین در هتل رگال جینفنگ شانگهای

Regal Jinfeng Hotel tourana ir2

تور چین در هتل رگال جینفنگ شانگهای

Regal Jinfeng Hotel tourana ir3