یکی از بهترین مقاصد در کشور پهناور چین، شانگهای است. این شهر با دیدنی های بسیار سالانه گردشگران و بازرگانان بسیاری را به سوی خود جلب می کند. در این متن برای مسافران این شهر به معرفی یکی از هتل های شانگهای می پردازیم. لازم به ذکر است به دلیل قوانین کشور چین باید قبل از سفر به این کشور ویزای چین اخذ شود.

هتل مدنا پاتاو یکی از هتل های چین است که در شهر دیدنی شانگهای قرار دارد. این هتل زیبا با درجه ۴ ستاره با ۳۴۸ اتاق و سوئیت زیبا و خش طراحی به همراه دکوراسیون و امکاناتی مدرن و همچنین چشم اندازی زیبا سالانه پذیرای مسافران تور شانگهای می باشد. این هتل دارای موقعیت مناسبی است که این مساله امکان دسترسی آسان را به نقاط مورد نیاز مسافران فراهم می کند.

تور چین در هتل مدنا پاتاو شانگهای

Modena Putuo Shanghai tourana ir

هتل مدنا پاتاو شانگهای همانند هتل رنایسانس شانگهای یا گاردن (یایان) شانگهای دارای امکانات و خدمات مناسبی برای مسافران تور شانگهای است که در محیطی شیک و توسط کارکنانی حرفه ای ارائه می شود. در زیر به پاره ای از این امکانات و خدمات اشاره می شود:

اتاقهای تمیز و راحت، شهر بازی، صرافی، اتاق جلسه، ترانسفر فرودگاهی، باغ هتل، زمین بازی کودکان، اتاق بازیهای کامپیوتری، اتاق و امکانات برای معلولین، مرکز بدنسازی، خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، ترانسفر فرودگاه، لباسشویی، خشکشویی، اتو کشی، صرافی، فروشگاه هدایا و سوغات، خدمات کفش و واکس، خدمات تورها، فکس و کپی، مرکز تجارت، دستگاه خودپرداز، خدمات تهیه بلیط، کرایه اتومبیل، رستوران، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، بالکن، اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، تهویه، بار، باغ، گرمایش، منطقه بدون سیگار، امکانات باربیکیو و …

تور چین در هتل مدنا پاتاو شانگهای

Modena Putuo Shanghai tourana ir2

تور چین در هتل مدنا پاتاو شانگهای

Modena Putuo Shanghai tourana ir3